| DULCICABRUNETA a întrebat:

Am avut un abonament pe doi ani la Vodafone si n-am platit decat trei luni. Acum perioada contractuala s-a terminat,mai pot pati ceva daca s-a terminat perioada contractuala cu ei si n-am platit? Deci mentionez ca termenul de doi ani adica perioada contractuala s-a terminat. Va rog raspuns, dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Trebuie sa te duci sa inchizi personal abonamentul, atata timp cat nu-i anunti ei considera ca acesta inca merge, si iti vor furniza servicii.

Anyways, ai avut pe doi ani da ai platit 3 luni? Cum vine asta, daca nu ai platit 21 luni te vor da in judecata.

| DULCICABRUNETA explică (pentru Seby90):

Dar am vazut la multe persoane ca n-au platit si totusi i-au lasat in pace, au spus ca nu au platit, a venit biroul de creante au fost si chemati in judecata, si nu s-au prezentat si nu au patit nimic, si traiesc linistiti si fericiti in ziua de azi big grin tongue