| Rogojina_Razvan_1996 a întrebat:

Am cazut pe telefon la fotbal. Nu mai pot vedea nimic pe ecran, e totul negru. Dar touch ul imi merge, ca pot raspunde la un apel. Spuneti-mi va rog diagnosticul si cam cat m ar costa sa l repar. Multumesc!

1 răspuns:
| Live4Ride a răspuns:

Pai si vrei sa ghicim noi ce telefon ai? probabil ca este dispayul dus. cand spargi displayul se inegreste tot.
Pretul difera la fiecare telefon si model in parte si ajunge pana la cateva sute de lei in functie de model! Sub 100 lei nu cred ca exista display nou, poate SH!