| Drifterx500 a întrebat:

Am Samsung mini 2 s6500, am lasat la incarcat seara pana dimineata, si cand m-am trezit am deschis si se tot restarta, deci nu am umblat la nimic, care-i cauza? ce-mi recomandati? astept raspunsuri rapide,

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Si eu am acest telefon (pe care l-am chinuit in fel si chip)
Incearca sa intri in recovery mode cu butonul power+ buton centru + volum - si volum + (toate deodata)
selecteaza Wipe data/factory reset si astpti.
Daca nu merge asa cauta pe net tutoriale de flash cu odin ( se flash-uieste usor ) dupa flash ii dai hard reset.

| Drifterx500 explică (pentru danutzu96):

Voi incerca sa fac asta, dupa aia iti raspund daca merge