| Alexsland a întrebat:

Am un telefon Samsung GalaxyS4 cu 16G nu am jocuri nu am aplicații și mai am doar 770MO. Am dat un joc la instalat și avem 2G am primit o eroare și nu sa instalat jocul și din 2G am rămas cu 770MO deci mi-a luat memorie pe nimic. Eu cred ca rămân datele de la jocuri și nu se șterg părerea mea.

Vreau ajutor

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Https://play.google.com/store/search?q=cleaner&c=apps uite te aici sunt o gramada de cleanere

6 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Ia un manager de memorie de pe market si te ajuta sa stergi fisierele inutile.

| Alexsland explică (pentru Vvistula):

Și Cum fac rost de unul?

| Vvistula a răspuns (pentru Alexsland):

Il iei din magazin play

| Alexsland explică (pentru Vvistula):

Și Cum se cheamă unul sa-l descărc?

| TheMadKing a răspuns:

Iti recomand sa ii faci o resetare din fabrica

| Alexsland explică (pentru TheMadKing):

Mi-E frica ca am mai pățit cu un alt telefon ca îmi trebuia contul Google sincronizat anterior cu telefonul