| KadeJudo a întrebat:

Am si eu o mica problema, de azi dimineata nu mai pot folosi tastatura de la android, imi apare intr-una mesajul (Din pacate, Cautare Google s-a oprit.).
Pot sa descarc aplicatii(...doar ca nu mai am spatiu big grin)..., nu-i nici o alta problema, doar ca nu pot folosi tastatura si nici microfonul, dati-mi va rog o mana de ajutor, ce aplicatie sa descarc de pe google play sa imi functioneze iar tastatura?

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Reseteaza-l din fabrica. probabil sa ai un virus.

| KadeJudo explică (pentru SuperGirl122222222222):

La asta ma gandeam si eu dar ma tem sa nu pierd ce am pe card big grin oricum o sa-i fac o copie in calculator, dar mai intai o sa mai rabd 2-3 zile ca poate voi gasi o solutie big grin
Multumesc pentru raspuns happy

1 răspuns: