| daniela1107 a întrebat:

Buna TPU! Vreau să îmi cumpăr un telefon insa sunt indecisa, sa fie in raport preț-calitate, țin să menționez că mi-l cumpăr din banii mei de bursa, camera sa fie bunicica pentru pozele pe care o să le fac in viitor pentru rețelele de socializare și să nu fie genul ăla de telefon pe care o să îl regret că l-am cumpărat. Vreau sfaturi din propria experiență???? eu m-am gândit la Samsung Galaxy A22 sau Xiaomi Redmi note10.

8 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Mie mi se pare că la momentul ăsta merită doar Oppo Reno 5lite.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia un oppo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy A22 în nici un caz.
Xiaomi. Redmi note 10, dacă faci referire la asta

https://www.emag.ro/......DSX970MBM/

4GB cam puțin, însă daca nu folosești în gaming mai merge. Nici procesul nu este waw, dar dacă nu joci în jocuri solicitate, merge. Nici ecranul nu este waw, dar asta din opinia. Camerele sunt ok dar nici strălucite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate acesta.

https://www.emag.ro/......D88CP0MBM/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy A12 sau A10.
Sunt două telefoane mid-range bunicele.

| aaanamariaaa a răspuns:

Redmi 9T este un telefon bun si la fel este și prețul. Eu i l-am luat mamei mele, cred ca era 800 de lei, și ma gândesc și eu sa mi l iau dacă o mi se strice telefonul pe care îl am acum (Samsung a51, care mi se pare exact la fel și are prețul dublu). În concluzie eu ti as recomanda Redmi 9T.

| Tedds a răspuns:

Incearca pe aici pe flip, le gasesti super ieftine, de exemplu acum un Iphone 11 64 Gb este 1950 de lei, asa ca punct de reper.
https://event.2performant.com/......ents/click