| Gabytza123 a întrebat:

vreau sa imi maresc versiunea androidului am LG l7 P700(telefon ), vreau explicatii pas cu pas pentru ca nu prea ma pricep la telefoane
Dau funda si vot raspunsului care a functionat

2 răspunsuri:
| MultiCore a răspuns:

În afara cazului în care ai primit o notificare cu faptul că există o versiune nouă disponibilă în bara de notificări, urmând ca tu doar să dai tap pe ea, nu prea poți... Decât dacă ai root și un custom rom bazat pe o versiune mai recentă. Dar aici se încurcă treaba rău de tot și nu cred că vei reuși. Îmi pare rău.

| Gabytza123 explică (pentru MultiCore):

Am vazut pe youtube si am urmat pasii am reusit pana la ultimul cand dau update se incarca iar apoi zice ca nu e conectat https://www.youtube.com/watch?v=iqg1C1Px88o