| Andreeauta a întrebat:

Mi-am reinnoit abonamentul si trebuia sa primesc luna asta o factura de 100 de lei, în schimb am primit mesaj ca am de platit doar 20 de lei. Eu cred ca e ceva putred la mijloc. Ar trebui sa intreb cand platesc?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Așa ceva nu se comentează, ia-l ca pe un câștig

| Marbea a răspuns:

In primul rand la ce ti-ai reiinoit abonamentul iar in al doilea rand citeste contractul ca poate ai de platit mai putin.

| Marbea a răspuns (pentru Marbea):

Acum am observat ca ai postat in ''telefonie'', studiaza contractul sa vezi, poate abonamentul incheiat este pe o suma mai mica sau poate ai reducere pe o luna, doua.

| Andreeauta explică (pentru Marbea):

La telefonie. In mod normal trebuia sa platesc 135 dar mi ai facut o oferta si 4 luni platesc doar 100 si acum mi-a venit mesaj so trebuie sa platesc doar 20

| Marbea a răspuns (pentru Andreeauta):

Pai cel mai bine te lamuresc ei, poti suna sau pe chat.