| Florian80 a întrebat:

Ce parere aveti?
Merita sa pui husa pe orice telefon?
Se simte mai bine la mana fara desi uneori ma.gandesc ca se distruge mai usor.ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Merita. Dacă îl scapi pe jos și se strica plătești reparația care nu va fi chiar ieftină. Așa ca mai bine sa aibă husă.

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă "merită" sau nu, ține de fiecare individ. Apropo, telecomanda tv-ului nu o ții in pungă?

| Florian80 explică (pentru sierra1):

Tin

| sierra1 a răspuns (pentru Florian80):

Păi atunci mai intrebi dacă merită?

| sierra1 a răspuns (pentru sierra1):

Bade, să ne ințelegem:
- zici că-ți ții telecomanda in pungă?
- apoi intrebi dacă "merită" să-ți bagi tel-ul in husă?

si eu zic in cazul ăsta de ce mai intrebi, dacă pentru o nenorocită de telecomandă folosești protecție iar tu zici că e nefolositor? Păi mami, spune asta despre tine in cazul ăsta!

| Florian80 explică (pentru sierra1):

Mare nesimtit mai esti..."bade"...te crezi la. tine la.oi?

| J0B0MAT a răspuns:

Pe orice telefon, fără husă se cam face praf.Și folie (de sticlă) neapărat.

| ReddY25 a răspuns:

Da,neapărat dacă ții la el

| literallythesamebruh a răspuns:

Mai bine să se distrugă husa decât telefonul. Da, merită să ai o husă.

| Xox0 a răspuns:

Sincer, merg pe principiul: am un telefon sa il folosesc, nu sa il pretuiesc. Cu toate astea, nu imi iau telefoane luxoase. Nu sunt de mine, trebuie sa le pretuiesc laughing) Unul modest care rezista la zgarieturi si nu se vede uzura usor, e ok fara husa.

| andreea1baratiu a răspuns:

Normal ca merita fiindca protejeaza telefonul