| xDr0gs a întrebat:

Vreau sa imi iau iphone 5 cand ajunge si la noi in Romania in magazinele vodafone.Cine imi poate spune cand o sa apara in magazinele Vodafone la noi in Romania si aproximativ la ce pret va fi? Dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pe 14 septembrie se dă drumul la pre-comenzi iar distribuţia începe pe 21 septembrie în SUA, Canada, Marea Britanie, Germania, Franţa, Australia, Japonia, Hong Kong şi Singapore Până la sfârşitul anului iPhone-ul va fi disponibil în 100 de ţări.
iPhone-urile 5 vor avea aceleaşi preţuri ca iPhone-urile 4S la momentul lansării din octombrie 2011, ceea ce înseamnă că noul telefon Apple va costa în România, la liber, aproximativ 3.000 de lei.
La abonament -> PREŢURI: Versiunea 16 GB - 199 $, 32 GB - 299 $, 64 GB - 399 $. De asemenea, iPhone 4S va fi gratuit la abonament, în SUA. Dupa 21 septembrie poti sa-l cauti si in Romania.

| xDr0gs explică (pentru neluL):

Peste 3000 de lei sau sub?straight face

| neluL a răspuns (pentru xDr0gs):

Peste 3000 de lei.