| laurentiu345345234 a întrebat:

vreau si eu un smpartphone iphone phablet un telefon nou de ultima generatie ce imi recomandati avand in vedere performantele device-ul respectiv P.S: nu conteaza pretul decat performantele. Persoana cu cele mai multe idei pentru un device.Dau funda! Scuzati categoria nu ma lasa la telefonie.

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Galaxy S3 sau S4, care iti place si ti-l permiti. Cu greu reusesti sa le blochezi, si asta avand zeci de aplicatii si jocuri instalate.

Răspuns utilizator avertizat