| LexiEatsYou a întrebat:

Am inceput sa scriu o carte cu vampiri si am nevoie de niste replici atogante pe care sa le zica vampirul.Va rog din suflet sa ma ajutati.Dau fundita+vot.

5 răspunsuri:
| CrysaCrysy a răspuns:

Pai vrei sa fie rau sau bun? Raspunde ca sa pot sa te ajut.

| LexiEatsYou explică (pentru CrysaCrysy):

Cateodata e rau si cateodata e bun....mai multe feluri. Orice ai. :*

| CrysaCrysy a răspuns:

-Daca o sa tipi sau o sa faci vreo tampenie, a mea esti!
-Sssst! Te omor daca nu taci!
-Mda mie imi spui, tu esti o muritoare si eu un vampir.Ia zi, cine castiga?
-A da? Sa vezi ce o sa ma imbat eu cu sangele tau dulce! Ahhh!
-Ahhh! Vreau sangeeeeeeee!

Nu mai stiu, sper ca te-am ajutat...big grin

| LexiEatsYou explică (pentru CrysaCrysy):

Ms mult! big grin mai astept o sugestie si daca a ta e mai buna iti dau fundita.

| LexiEatsYou explică (pentru CrysaCrysy):

Multumesc.Mai astept sugestii.