| AlleAllexandra1 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! la scoala mi-am uitat fizica acasa si profa m-a pus sa citesc tema asa ca eu am citit cuvintele necesare din caietul colegei mele si dar nu si raspunsurile! am luat 10 dar o colega de-a mea la care colega de banca o luat 9+o zis ca eu am citit si raspunsurile dar nu e adevarat si profa mi-a sters nota cum sa rezolv asta? ca unii colegi nu mai vb cu mine si nu-mi plk oricum nu o suportam pe aia care mo zis si nici ea nu ma suporta dar de ce se baga in ce fac si ce nu fac eu?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nam inteles nimic, oi fi eu prost cu 10 clase, dar felu cum scrii ma lasa rece, si eu am scris de ' analfabet ' laughingdar nici ca tinelaughing

| Rhoselynn a răspuns:

Ar trebui sa te duci sa vorbesti cu profesoara si sa ii explici ce s-a intamplat si colegilor la fel. Ar trebui sa ai niste argumente bune in fata lor. Eu intoteauna am reusit sa ma scot in liceu cand colegii spuneau profesorilor ca eu si colegii de pe randul meu copiem sau stuff. Bine....eu nu copiam. Nu am suportat niciodata sa copiez, de aceea reuseam sa ma scot. Ideea e ca trebuie sa fii convingator si ar trebui sa ii zici acelei colege ca para e folosita la gradinita si poate da si ea dovada de maturitate. Oricum important e fiecare sa isi vada de treaba lui si sa numai sara la gatul unei persoane de care cel putin nu ii pasa. Bafta

| adaxbye a răspuns:

Nu cred ca te poate ajuta cineva de pe site-ul acesta pentru ca este o intrebare..mna. De unde sa stim noi, membri cum sa faci ca, colegii sa vorbeasca iar cu tine sau cum sa faci sa iti puna nota la loc. Mna..bafta oricum.

| LiddlePix a răspuns:

Spune Adevarul