| Hangover a întrebat:

Am o intrebare, care telefon este mai bun? LG OptimusL5 II sau Sony Xperia J? Pe care sa il cumpar? :-s

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sony Xperia J pare mai bun!
-are camera video frontala, LG-ul nu are
-are autofocus, LG-ul nu are
-este setreo, LG-ul nu este
-are o baterie detașabilă, LG-ul nu
-are autofocus continuu în timpul înregistrării video, LG-ul nu are
-rezoluție foarte mare 854x480 px vs 800x480 px cat are LG
-ruleaza Adobe Flash, LG-ul NU
-poate crea imagini panoramice, LG-ul nu
-densitate pixeli mai mare 245 ppi vs 233 ppi, deci are o rezolutie mai buna
-baterie mai mare
...si cam atat!

| AdeElLl a răspuns:

Sony Xperia J este mai bun dar iti recomand Xperia Z este de 1000 de ori mai bun. Pe mine nu prea ma incanta meniu si sunt mai obisnuita cu meniu de Samsung iti recomand si Samsung Galaxy Express...