| Caramella a întrebat:

As vrea sa stiu daca romanii vor unire cu Moldova, daca vor ca granita de la Prut sa dispara?

6 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Eu nu am nimic împotrivă.thinking

| frunziss a răspuns:

Nuuu...chiar din contra deja au fost influentati sa faca un dictionar Roman-Moldova sau cum s-o fii scriind

Răspuns utilizator avertizat
| a răspuns:

Ei bine, iti dai seama ca unii n-ar vrea.
Adica, de abia ne ajung noua, romanilor banii, sa le mai dam si lor?
Dar, sa lasam criza deoparte.
Da, intr-adevar Romania ar fi mai mare atunci, dar totusi mi se pare o tampenie cand unii moldoveni zic ca ei nu vorbesc limba romana.
*Cunosc cazuri*.

| evelynne a răspuns:

Personal, nu as vrea

| candydream a răspuns:

Nu ma incanta.