| Evelinandreeea a întrebat:

Am o problema. Eu am telefonul pe abonament, iar abonamentul este pe numel tatălui. Mi-a zis cineva ca tata îmi asculta telefonul. Este posibil sa dea bani pentru a face rost de convorbiri și mesaje?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol, nu poate. Isi bate lumea joc de tine

| Evelinandreeea explică (pentru suntserios):

E mai complicat. Taică-meu stia toate cacaturile ce le vorbeam cu iubitul și habar nu aveam de unde. De multe ori auzeam zgomote in telefon. și tot felul de chestii ciudate, interferente.

| suntserios a răspuns (pentru Evelinandreeea):

Si taca tu e vreun spion rus crezi?

| WaterDrop a răspuns:

Desi este posibil ceea ce spui tu, cu siguranta tatal tau nu are puterea necesara sa faca asa ceva.Mai plauzibil pare sa fi platit o prietena de`a ta sa-i spuna ceea ce faci tu.

| Evelinandreeea explică (pentru WaterDrop):

Nu, nu a plătit pe nimeni. Tatăl meu lucrează la SRI...

| WaterDrop a răspuns (pentru Evelinandreeea):

Supeeeer. Vreau sa te cunosc! Mereu mi-am dorit un tata care sa ma invete cum sa spionez, chestii :O

| Liviu a răspuns (pentru Evelinandreeea):

Nu stiu cum sa iti povestesc, dar cam ce ai putea sa faci e sa vorbesti cu el pe net.In plus, cam ce ai putea spune la politie/abonament "tati e la S.R.I si imi asculta telefonullaughing pe bune? in plus omu nu face nimic ilegal, e practic abonamentul lui.Dar poate e curios cate degete baga fiesa, sau unde a ejacu.lat prietenul ei. P.S nu tie frica ca intra si pe net? ar fi cam lame sa iti citeasca intrebarile laughing

| Evelinandreeea explică (pentru WaterDrop):

Am aflat destul de curând asta. habar nu aveam. însă, chiar dacă lucrează acolo, tot nu îmi explic cum de naiba îmi asculta telefonul.