| Anonim_8992 a întrebat:

azi m`am certat cu cea mai buna pr a mea.ma rog rolling eyes. ea de la un timp se schimbase. si vorbea asa in sictir cu mine. si ieri am intrebat`o dk iese afara cu mine si cu alta fata si varul ei.am rugat`o si i-am spus de multe ori dar nu a acceptat. da si azi m`a intrebare pe mess ce fac ma rog si mi-a zis dintr`o dta ca cica dc am iesit cu cealalta fata dk ea nu a iesit. adica pur si simplu a inceput sa`mi scoata ochii ca am iesit afara cu cealalata ftaa desi ea nu vrut. i-am zis pai dk tu n`ai vrut ce vroiai sa fc. si ma rog am inceput sa ne certam acolo.si faza este ca eu o consideram cea mai buna pr ea mea. si desi de la un timp prietenia noastra se racise. eu inca vroiam sa fim prietene. acum nu stiu ce sa fc ea era singura cu care ma intelegeam asa de bine.si etc. nu stiu ce sa fc sa ne impacamstraight face

3 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i ca doar sunteti prietene dar ea este cea mai buna prietena a ta, ar trebui sa te inteleaga spune-i ca ai iesit fiindca erai plictisita si daca chiar este pr ta cea mai buna te va ierta daca nu. inseamna ca e geloaasa si nu-si da seama ca nu ai facut nimic rau. succes.

| snooky97 a răspuns:

Buna! in situatia ta as sta un pic pe ganduri.din punctul meu de vedere ea vrea sa te controleze,dar,daca ti-a mai facut faze din astea, las'o o perioada sa se linisteasca, iti va simti ft mult lipsa si va veni in genunchi la tine.In timpul asta uh stai cu o alta prietena si incerca sa te relaxezi.Succes!

| Anonim_8992 explică:

Fetelor mersi pentru sfaturi. dar dupa cateva ore dupa ce ne-am certat mi-a dt un mesaj si mi-a spus ca vrea sa ne impacam etcchatterbox si ne-am impacat
*