| GeorgianaBurceana a întrebat:

Ce parere aveti despre detartraj? Dintii se albesc vizibil? Ai mei sunt destul de galbeni ( nu chiar asa de rau, dar deranjant pentru mine) Credeti ca va avea rezultate? big grin

2 răspunsuri:
| zick a răspuns:

Nu crede in toate prostiile
Spalate mai des pe dinti si o sa se albeasca o sa vezi

| katerina01 a răspuns:

Da va avea rezultate dar odata ce te ai hotarat sa faci detartraj dintii tai o sa prinda o sensibilitate la rece cald..sau exista alta metoda de albire bicarbonat de sodiu te speli de 3 ori pe zi iar in 2 sap vei avea dinti albi si fara sa ai vreo sensibilitate la dinti... sper a ti fie de folos ras meu