| DiaNa357 a întrebat:

FUNDA.Am invitat ieri un tip dragut afara (pe mess)si a zis ca vine si mi-a dat un pupic, azi o intrat p mess dar nu am prea vb cu el pentru ca speram sa ma intrebe el pe mine cand sa ieshim, dar nimic, iar acum chiar nu stiu ce sa mai cred, nu prea as vrea sa-l sun eu... Voi credeti ca vrea sa ieshim dar iii e rusine sau ce sa credd? Poate vrea sa ieshim dar mai tarziu? spuneti va rog sfatul vostru.:*

Răspuns Câştigător
| xAnne a răspuns:

Chiar nu stiu...
eu zic ca te place!
dar sa fiti amandoi mai nu stiu fara rusine, curajosi sa va vorbiti unu altuia sa va cunoasteti si mai bine... Mult noroc! :* big hug love struck

FUNDA?batting eyelashes