| ChuckBass25 a întrebat:

Mda, am vrut sa va cer voua sfatul pentru ca nu mai pot! ma jur! Sunt disperata, nu stiu ce e cu mine acum sunt vesela dupa 3 minute imi vine o stare de aia de tot @#^&*.m-am saturat, de tot. Eu cred ca din cauza ca a plecat mama mea in Italia si ma simt rau de tot.Ma inteleg super bine cu tata imi e cel mai bun prieten dar nu stiu ce este cu mine! Imi vine sa-mi pun capat zilelor..stiu ca asta nu este solutia si ca nu rezolv nimic dar nu mai suport. Sunt cea mai de treaba persoana ii fac pr toti sa zambeasca cand sunt tristi.dar pe mine cine ma face sa zambesc? Am tot ce imi doresc, tot in afara de MINE. Nu ma mai regasesc nu stiu ce s-a intamplat cu mine. Ma cred cea mai oribila persoana din toata lumea asta pentru ca am o problema la nas (este carn si este aplecat dar este micut si nimeni nu a ras de mine dar eu simt ca lumea sta cu mine din mila). Nu este ceva de ras in chestia asta... sper din tot sufletul ca ma puteti ajuta cu niste sfaturi, video ceva care sa nu stiu sa ma faca sa ma simt eu iar cea de dinainte. Va multumesc din suflet ca macar ati avut onoarea de a-mi citi "suferinta" si sper ca o sa ma intelege-ti(macar voi). Funda:*.

Răspuns Câştigător
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ştii acele scene din desene în care personajele se culcau ascultând nişte casete, care apoi îi făceau să devină cumva. Nu glumesc, poate chiar merge. Sau să cauţi pe net chestii din astea. Eu zic că se va rezolva, într-un final.
Oh, dar stai! Mi-am amintit de ce zicea tata, că trebuie să te descarci şi să nu ţii în tine, că vei ajunge să turbezi. Îmi zice asta mereu, şi sunt de acord cu el. Trebuie să comunici, să-ţi spui părerile şi suferinţele. Cum ai făcut acum. Dacă nu te încrezi în prieteni (care oricum nu există, după mine) poţi să vorbeşti cu lumea pe net. Ceva de genul fac eu.
Sper să treci peste asta şi mult succes :*