| Raluca_1450 a întrebat:

Buna TPU am 13 ani si nu stiu ce sa mai cred. Un baiat vrea sa fie cu mine dar mai intai trebuie sa se desparta desparta de cealalta dar trebuie sa gaseasca un motiv bun. Ce sp ca ar trebui sa fac? Sa astept pana gaseste motivul? Sau sa il las? Da-ti cateva motive bune sa se desparta de eahappyhappy Dau fundalove strucklove struck El are 16 ani:-phappy

Răspuns Câştigător
| BloodPrison a răspuns:

Pai daca te iubeste si vrea sa fie cu tine ar trebui sa ii zica la prietena lui nu sa te faca sa astepti...eu zic sa-l lasi sau sa vezi daca te place cu adv. spunandu-i sda renunte odata la iubita lui

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu să crezi că trebuie să mergi la școală, lasă băieții!
Pa, pa.

| Kerli a răspuns:

Roata vietii se invarte. intr-o zi ai putea fi tu in locul acelei fete.
daca s-ar despartit de una ca sa fie cu tine mai tarziu va aparea alta si se va desparti de tine.nu te incurca cu asemenea tipi

Răspuns utilizator avertizat