| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa strang bani pana pe 20 decembrie..Macar 20 de lei..Pana acum am 4 leilaughing) vreau sa cumpar un cadou mamei mele, din revista de la avon ..As vrea bijuterii sau niste creme ..Cam toate sunt pana in 20 de lei, sau 15 lei ...Cum sa strang pana atunci? Si am uitat sa mentionez..Mama imi cumpara ea mancare pentru scoala, ca sa fie sigura ca nu stau infometata...Vot+Funda la cel mai bun raspuns :X

Răspuns Câştigător
| Alex10023 a răspuns:

M-am gandit la intrebarea ta, si ar fi bine: 1. sa faci o vanzare de lucruri. 2.sa meditezi niste copii la ce te pricepi cel mai bine. 3.sa ceri niste bani de la tata sau bunic, bunica

| Lolaaaaaaaaa20 a răspuns (pentru Alex10023):

Pai maine vine bunica, deci o sa ii cer si ei. Voi incerca cu vanzarea de lucruri.

1 răspuns: