| 358ili a întrebat:

Buna tpu.Am avut o gramada de cosuri.Am scapat de majoritatea si acum am tenul aproape curat mai apar cateva cateodata cand au ele chef.Am folosit zeama de lamaie si imi fac masti de argila.Problema e ca am puncte negre si semne de la acnee.Ce pot folosi (ceva ce nu e scump)ca sa scap de semnele produse de cosuri, dar sa fie ceva cu rezultate miraculoase? DAU FUNDA PT CE LEAC MA AJUTA MAI BINE O SA PROBEZ CE ZICETI VOI

Răspuns Câştigător
| alexandra0000009 a răspuns:

Eu am incercat sa pun sapun pe fata intr-o noapte si pana ziua mi-au disparut, dar nu erau asa de evidente... poate semnele tale sunt mai evidente...incearca