| Daawi a întrebat:

Am si eu o problema.
La scoala, e un tip(mai mare ca mine)care ma santajeaza.
Imi spune ca daca nu ii dau niste bani ma va bate.
Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Patricia07 a răspuns:

Spune-i ca nu ai. Sau pur si simplu incearca sa nu te mai intalnesti cu el. Enevtual spune-i ca nu vrei sa ii dai bani si daca te bate cheamati parinti la scoala. Cu siguranta nu se va mai atinge de tine!

| XtremeDemon a răspuns:

Depinde cat de mare e fata de tine e mia mare la ani sau la corp?

| Daawi explică (pentru XtremeDemon):

Si la ani si la corp.+ ca are multi tovarasi din astia mari.
Eu nu happy

| XtremeDemon a răspuns:

Eu zic sa-l intimidezi majoritatea daca sari la ei fara frica si ai ameninti cu tot felul de minciuni se pierd repede adica pot sa-i zici ca sa te bata daca vrea ca in 5 min sa mature pe jos cu el un un bus de prieteni de ai tai sau orsice ceva sa-l sperie dar totu e sa fie nervos si serios...