| anonim_4396 a întrebat:

Azi m-am facut de rusine intr-o gara CFR.
Va rog sa nu radeti!
Trebuia sa astept trenul si m-a trecut treaba mica, iar prostul de mine am urinat langa politia feroviara si au venit 2 politisti si au fluierat spunandu-mi "mai fecioras cf aici, nu-i rusinos, iar alalalt " macar ai terminat (amuzat la culme).
Problema este cai-e foarte rusine, cum scap de rusine(nu-i cunosc pe politisti, nici ei pe mine)
Multumesc!

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E bine ca te rușinezi, alții fac frecvent chestia asta pe unde ii apuca și nu au nicio problema.

| darrio2007 a răspuns:

Troll.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu te mai gandesti la ce ai facut ca nu stie multa lume.

| Victoria18 a răspuns:

Eh. De ce ti-e rusine. Ei nu au tot ce ai si tu? Ho, ca cine stie cand ii mai vezi. Dureaza doar 2-3 zile ca sa nu iti mai pese. Ajuta sa stii daca te descarci fata de cineva si ii spui. O sa iti treaca rusinea mult mai repede. Pe mine asta ma ajuta mereu. Eu ii spun mamei.

| petitconseil a răspuns:

Bucura-te ca nu ti-au dat amenda, de obicei asa procedeaza unii politisti cand surprind chestii din astea.O sa-ti treaca rusinea, stai linistit, mai bine te gandesti ca era normal sa faci asta doar nu era sa faci pe tine, ar fi fost si mai grav daca faceai pe tine.Plus de asta nu te cunosc aia, gandeste-te ca se usureaza si ei pe alte garduri sau alti pereti, tot barbati sunt.O sa-ti treaca, fii linistit i se poate intampla oricui asa ceva, nu doar tie.Curaj! fiecare putem trece printr-o situatie mai jenanta, nu esti tu singurul.O sa razi maine-poimaine cand iti vei aminti.; )

| Boeriu_Marius_1998 a răspuns:

Dupa spusele tale, se pare ca acest eveniment s-ar fi putut sa iti provoace un stadiu de stres post-traumatic, posibil, candidoza genitala avansata. Ai putea sa mergi la un urolog pentru un control la prostata in orice caz, ca sa nu mai ai amintiri neplacute cu politistii, si sa ai o amintire si mai neplacuta cu doctoru cand iti baga degetul an fund happy Funda pls, ca altfel ma arunc de pe bloc jur