| DeEa_4814 a întrebat:

Buna TPUsad eu am stat cu un baiat 2 ani, un timp am stat despartiti, iar acum ne-am impacat. il iubesc foarte mult. mama mea numai este de acord cu relatia noastra. mi-a zis ca daca o sa raman cu el o s pierd multesad si ca o s m urascasad nu inteleg de cesad ce credeti ca ar fi bine s fac?:-s, nu stiu nici cum sa ii zic nici lui chestia astasad, cum as putea sa o conving p mami s m lase s stau q el? va rog dati-mi sfaturi ce ar fi mai bine s facsad

2 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Buna deea.:p Cred ca intr-un fel are dreptate mama ta, si doar ea iti vrea binele pana la urma.Asa sunt unii parinti,nu sunt de acord oh go on. Dar nu trebuie sa fii suparata din cauza asta ti-am mai zis ea iti vrea doar binelehappy Cand un parinte nu este de acord cu ceva si spune NU, atunci nu va filaughing Si spune-i odata cand te intalnesti cu el, vorbeste cu el si spune-i ca numai merge asa. Sper ca te-am ajutat. Funda?:*

| DeEa_4814 explică (pentru Barbiiiiie):

Dar il iubescstraight face am stat 8 luni despartiti si nu am putut tine la nmnsad numai la el m-am gandit:-