| cristinica20025 a întrebat:

Îmi doresc foarte mult un Bichon Maltez. Eu stau singură acasă şi mi-ar plăcea să am pe cineva cu care să mă joc. Mama a fost de acord cu asta. De fapt ea a venit cu ideea. Însă ştiu că tata nu vrea să audă de asta. Încă nu i-am spus, dar credeţi-mă că ştiu cum va racţiona. A auzit-o pe mama când a vorbit cu mătuşa mea spunându-i că nu mai vrea papagal (asta vroiam să am înainte şi am rugat-o pe mătuşă să-mi caute deoarece ea are papagal şi mai multă experienţă) că acum vrea câine. Tata a sărit imediat şi a zis să nu-i facem vreo bucurie şi să se trezească în casă cu un căţel, asta în sensul rău. Ce să mă fac?

2 răspunsuri:
| MadaTeIntreaba a răspuns:

Nu ai ce fc. sadsadsad daca ai putea sa-l convingi pe tataltau ar fi bine dar din cate am inteles chiar n-o sa mearga. tatal meu vrea catel mic dar avem papagal laughinglaughinglaughing

Răspuns utilizator avertizat