| Erika120192 a întrebat:

Bună TPU`happy
Săptămâna viitoare voi da o petrecere in pijama.Problema este că nu prea ştiu cum ne vom distra de obicei găseam ceva de făcuthee heedar aş vrea totuşi nişte idei happy.M.am gândit să ne uităm la un film (mă gândeam la American Pie) şi să găsim ceva distractiv de făcut si totuşi să nu fie prea 'distructiv' laughing dacă puteţi spuneţi. mi lucruri pe care lea. ţi făcut şi voi pentru că nu este singura petrecere pe care o fac şi la care mă duc şi majoritatea lucrurilor care se găsesc pe internet le.am făcut laughing.
Vă rog dacă puteţi să îmi daţi câteva idei despre cum ne.am putea distra dar nu de pe net pentru că am mai zis le.am încercat pe toatehee hee şi nişte filme asemănătoare cu American Pie happy
Mulţumesc kiss

5 răspunsuri:
| raluca250 a răspuns:

Sper ca te va ajuta site0ul asta ->http://pto.ro/uncategorized/petrecere-in-pijamale/
sau.
Va puteti juca adevar sau provocare sa vb despre baieti sa ascultati muzica si ai putea sa cumperi niste reviste gen popcorn, bravo, bravo girls ..sa le cititi si sa va amuzati facand testele de acolo.

| Deeiiow a răspuns:

Pai... in primul rand cati ani ai?

| Erika120192 explică (pentru Deeiiow):

De ce te interesează?
Oricum nu te gândi la prostiihee hee eu doar caut lucruri distractive de făcut`!

| Deeiiow a răspuns (pentru Erika120192):

Pai sa stiu cati ani ai :daca ai 10 va jucati cu papusile. 15 : cautati filme comedie sau va dastaiuniti cele mai oribile intamplari. daca ai 12 : va puteti juca adv sau prov. depinde de varsta. ca nu poti la 16 ani (exemplu) sa te joci cu papusile... totusi.

| mirelalola a răspuns:

Salut gaseste un film strasnic, cumpara popcorn, pizza si dulciuri, o petrecere in pijamale mai poate fi cu muzica si destanuirea secretelor, birfe sau ceva de genul acesta...succes