| ireneirene_5509 a întrebat:

Buna tuturor!
Am si eu o nelamurire. Il plac mult pe un baiat. Dar nu stiu sigur daca si il ma MAI place. Anu trecut am fost cu el si acum se repeta poveste...eu tot il mai plac dar am totusi niste semne dar nu stiu cum sa le"citesc".
Inainte sa'l mute diriga in fata mea. Tot timpul ma uitam la el in ore.nu ma puteam abtine si mai primeam si o rasplata se uita si el la mine si imi zambea.
Acum ca sta in fata mea tot timpu se intoarce la banca si are ceva de spus si se uita mereu in ochi mei si este mereu amuzant. Rad la toate glumele lui.
Am incercat sa vad daca se da in spectacol petrnu mine. Odata trec cu o colega cand el juca fotbal si incepea sa tipe, sa alerge... si alta data eram cu alta colega si tot asa facea.
Nu stiu ce sa mai cred, dar cateodata mai vorbeste si cu alta colega care ea nu e interesata de el... dar pe la spate el imi zice MIE numai lucruri urate despre ea.
Azi am inceput sa ne cam tachinam, venea la mine sa imi dadea foarte usor cu pumnu in mana si incepea sa alerge si sa rada si eu il alergam si ii dadeam la fel de usor...
Ii place sa joace adevar si provocare cu mine si cu inca o fata [pe care 100% stiu ca no place] si cu inca un baiat. Ea mi-a dat de mai multe ori sa ma pup cu el pe gura si el era incantat, nu zicea nimic. Noi ne jucam pe mess si apoi le facem cand venim acasa toti 4 pe strada, singuri.
Nu stiu ce sa zic, nu pot sa ma duc la el si sa'i zic ca il plac, nu stiu cum ar reactiona. Dar vreau sa stiu ce pot face sa aflu 100% daca ma place...niste indicii.
Multumesc si astept raspunsuriwinking

3 răspunsuri:
| nathalie a răspuns:

Te placehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:O din cate spui tu este indragostiti de tine. dar poate este timid si nu iti spune pentru un oarecare motiv.care este motivul pentru care v-ati despartit anul trecu? vezi poate este ceva legat de el.si daca tot asa merge treaba zi pur si simplu daca vrea sa mai aiba o relatie cu tine.mai bine acum ca sa fi u sigura:* fa u primul pas! bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult pentru raspunsuri. Anu trecut nu mi-a zis in fata ''vreau sa numai fim impreuna''. Pur si simplu s-a racit si gata...nu stiu cum sa explic dar am ramas prieteni buni.
Acum nu stiu ce sa zic dar mi-e rusine sa'i zic in fata...as vrea dar eu n'am zis la nimeni ca il plac.nimeni nu stie ca il plac si nici el ca ma place...ne place sa fim asa. discreti.
Voi vedea cum merg lucrurile si intr'o zi curand o sa intreb daca ma place.winking Multumesc!