| Laura2011 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste trucuri pentru curatarea fetei? Si ceva modele de machiaj zilnic; tinand cont ca merg la liceu, si nu trebuie sa fie ceva strident sau ceva care iese foarte tare-n evidenta happy. Mersi :*! ( pentru. cei care ma ajuta, evident )

1 răspuns:
| BlackAngelForever a răspuns:

Trucuri de curatere a fetei poti gasi ffff usorpe net iar in ceea ce priveste machiajul... ceva natural. Fond de ten cu luciu de buze sau un ruj mai putin vizibil, un degrade cu alb si crem sau culori asemanatoare pielii(daca vrei neaparat fard la ochi) si putin creion si rimel. Sper ca te-a ajutat!