| MeiSonogami a întrebat:

Hei! Am o problema.
Prietena mea cea mai buna nu il suporta pe prietenul meu. Iar noi doua ne certam tot timpul pe tema asta.
Daca stau cu el se supara ea, iar daca stau cu ea se supara el.
Am incercat sa ii impac de multe ori, da nu a mers, sau a tinut doar cateva ore.
Prietena mea imi da de inteles ca vrea ca eu sa ma despart de prietenul meu. si nu stiu ce as putea sa fac.

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

De ce nu se inteleg?
Afla motivul mai intai!
Ca eu nu sunt mama omida sa stii uce sa te sfatuiesc. Mai intai spune-mi

| antonio30 a răspuns:

Nu merită să îți pierzi cea mai bună prietenă pentru un baiat care probabil oricum te va lăsa.

| LovelyA17 a răspuns:

Am aceeași problemă cu prietena mea happy Numai că ea cam mereu mă lasă baltă pentru așa zisul ei prieten ceea ce e jignitor pentru mine. Cu el are câteva luni iar cu mine 12 ani. Mereu o iert, o liniștesc când se ceartă cu el și îi dau sfaturi. Chiar dacă nu ne suportăm cu acel băiat, că el mereu se ceartă cu ea pentru că a ieșit cu mine, penibil. Oricât de enervant e el, nu mă bag între ei. Iar tu nu-ți abandona prietena cea mai bună, ea a plâns cu tine nu el ^^ Încearcă să faci să fie bine. Nu e necesar ca ei să se înțeleagă. Nu prietena ta iese cu el, și nu el iese cu ea... ești tu, care ai putea încerca să faci LINIȘTE big grin