| Emmmaaaaa a întrebat:

Hei TPU, acum o săptămână a fost banchetul și am avut niște ceruri cu BFF. Înainte de danchet am vorbit ca o sa stam împreună. Când am ajuns acolo ea era cu alta fata și vorbeau. După ceva timp ele doua au mers la baie. Ea a trecut pe lângă mine și nu m-a văzut. Am mers după ea în baie ca să vorbim, am salutat-o si am încercat sa stau cu ea, dar ea m-a saluta și apoi m-a ignorat și a plecat cu acea fata. Am mers și eu sus (i-am dat Block) și când am ajuns am început sa lacrimez și am mers jos la baie și m-am încuiat într-o cabina și am început sa plâng. Am rugat o fata sa îmi aducă poșeta ca acolo îmi țineam fondul de ten ca mi-a curs rimelul. După m-a văzut o fata singura și m-a invitat la dans și după 1-2 ore s-a sus un vals și BFF-ul meu a fost invitata la dans de crush-ul meu și ea a acceptat... După am mers din nou în baie și am făcut același lucru doar ca de data asta am plâns cam o ora. După două zile ea m-a contactat de pe un cont ce am uitat de el. Ea mi-a spus ca degeaba sunt supărată ca nu rezolv nimic și chestii de genu'. După câteva romane nu mai avea ce spune asa ca a încetat sa îmi dea mesaje. A trecut o săptămână și am încercat sa ma împac eu cu ea im ciuda faptului ca multe persoane mi-au spus sa nu fac asta. Dar ea mi-a spus ca nu a greșit cu nimic și mi-a dat de înțeles ca eu am greșit. Credeți că ar trebui sa mai încerc sa ma împac cu ea?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Atunci e clara situatia. Cautati o alta prietena si n-o mai considera BFF asa de usor laughing

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, nu prea da 2 bani pe tine

| Andreeush a răspuns:

Nu înteleg de ce vrei să te împaci cu ea după cum se comportă cu tine.
Nu merită să te aibă ca prietenă.

| aXy99 a răspuns:

Sper ca era banchetul de a 8-a...
Nu trebuie sa plangi din asa ceva. Mai incearca odata sa vorbesti cu ea, poate lamuresti treburile. Nu a gresit ca a dansat cu crush-ul tau, a fost invitata, nu a invitat.
Nu inteleg de ce nu ai ramas cu ele cand ai ajuns la local.
E o situatie puerila daca ma intrebi pe mine.

| Emmmaaaaa explică (pentru aXy99):

Pai ea se supăra dacă vorbeam cu o fata, si nu aveam cum sa nu ma supăr...Si atunci când a fost invitata era fericire pe ea. Și nu am rămas cu ele ca ea m-a ignorat și a plecat( i-a spus la cealaltă '' hai sa plecam'' sau ceva de genu')

| aXy99 a răspuns (pentru Emmmaaaaa):

Atunci e clara situatia. Cautati o alta prietena si n-o mai considera BFF asa de usor laughing

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Fă și tu la fel! Încearcă s-o ignori cât mai mult și fă-ți alt/ă bff.

| Emmmaaaaa explică:

Pus*

| MyChemicalRomance47 a răspuns:

Poate e tarziu si nu e chiar un raspuns, dar am gasit asta:

https://www.tpu.ro/......euna-insa/

| Emmmaaaaa explică (pentru MyChemicalRomance47):

Ea e...am citit si ea a omis cateva chestii...

| MyChemicalRomance47 a răspuns:

E cam tarziu si nu e chiar un raspuns, dar am gasit asta:
https://www.tpu.ro/......euna-insa/