| aidaadiaaida a întrebat:

Hei tpu.Am inceput sa tin o dieta, si as vrea mai multe sfaturi. Dieta e aceea cu lamai timp de 16 zile, doar cu o mica modificare, aceea fiind ca eu consum zilnic doar lamaile, nimic altceva si fac 30min-1ora de exercitii.Am sanse sa slabesc?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizezi ce inseamna sa bagi doar lamaile alea acide in stomac fara mancare?

| SorinelF86 a răspuns:

Ai trecut de la energizante la lamai? faci cea mai mare prostie, vrei sa slabesti fa sport si viziteaza un nutritionist specializat sa-ti faca el un plan caloric dupa care sa mananci, daca continui cu chestiile pe care le faci intr-o zi te vei trezi si nu vei mai fi tu si nu vei sti ce e cu tine. vrei sa-ti pierzi viata inainte sa incepi sa o traiesti cu adevarat?