| Roxetteeeeeeeeee a întrebat:

Hei TPU:*. deci eu locuiesc la matusemea pentru ca acolo ma simt in largul meu cu toate ca ma cam tine din scurt.am intrebat-o pe mama mea daca ma pot pensa[am 13 ani]iar ea mi-a spus ca da. acum as vrea sa ma duc sa ma pensez dar imi este cam frica cand voi ajunge acasa sa nu comenteze matusemealaughing. daca comenteaza ce sa ii zic? daca o sa-i zic ca am avut permisiunea mamei o sa imi zica, ca nu stau la ea si ca din mom ce stau la ea trebuie sa o ascult pe ea. nu stiu ce sa fac.pls un rasp love struck

Răspuns Câştigător
| TheG1rl a răspuns:

Krax000.Nu tu contrazic in ceea ce spui insa mama e aceea care te creste nu aceea care te face.in fine.ai putea sa o intrebi si pe matusa ta daca iti da voie...iar daca va spune nu intreab-o ce e rau in asta.incet incet o vei convinge.Bafta!

3 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Cerei voie şi mătuşii tale şi duo şi pe ea ma pensat! big grin
Baftă!

| ilovemilka a răspuns:

Pai intreab-o si pe matusa ta daca te lasa.hee hee Dar eu cred ca e mai important daca ti-a dat voie mama ta, pentru ca esti copilul ei si ea raspunde de tinebig grin asa ca. poti sa incerci totusi sa o intrebi iar daca nu te lasa explica-i ca mama ta ti-a dat voietongue

| nicoletaxD a răspuns:

Intreab-o si pe matusa ta, gaseste un moment in care sunteti doar voi doua si intreab-o, nu-ti fie frica de reactie, ca doar e si ea femeie/fata. Asa a fost si la mine, nu prea aveam curaj sa o intreb pe mama, insa cand am facut-o totul a parcurs bine. Iar daca nu iti da voie, spune-i ca mama ta ti-a permis, si poti sa-i mai spui si ca odata si odata va veni timpul cand cu sau fara permisiunea ei va trebui s-o faci, ca-i o chestie de fete. Bafta!