| anonim_4396 a întrebat:

Hey!

E rau daca port sutienul de sport, ziua si noaptea?
Astept orice raspuns.

Răspuns Câştigător
| Tania25 a răspuns:

Nu, chiar deloc!
Totusi noaptea nu se recomanda sa porti sutien, eu sunt de aceiasi parere.
In primult rind nu este deloc comod sa dormi cu sutien si nici sanatos.
Sa revenim la intrebarea ta si sa-ti spun parerea mea in ce priveste purtarea unui sutien sport. Cred ca trebuie sa portam un asemenea sutien si-ti spun de ce!

- Pentru a lupta împotriva lăsării premature a sânilor.

- Pentru a păstra frumuseţea sânilor.

- Pentru ca sunt mult mai comode.

- Pentru ca acesta să absoarbă şocurile care pot surveni în timpul alergării.

Sper ca ti-am fost de folos:*

2 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Ziua n'are nimic, dar noaptea ar trebui sa ii lasi si pe ei liberi ca in timp o sa se lasewinking

| YourQueen a răspuns:

Daca nu te deranjeaza in timpul somnului, atunci nu este nimic rau.