| Angelos_Victor_1993 a întrebat:

La mine in clasa a venit o fata noua si imi place f mult de ea... As intreba-o daca vrea sa iesim undeva dar daca spune nu? Sau mai rau... Daca ma barfeste in toata clasa? Chiar nu stiu ce sa fac...Pe o parte m-as risca...Pe o parte nu...

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Pai, sa analizam cele 2 situatii.
Alegi sa o inviti (unde vrei tu), in cazul in care accepta, esti fericit si cine stie ce urmeaza, probabil o relatie, in cazul rau, te refuza si le spune celor din clasa de tentativa ta (care nu e ceva rusinos)
Acum a-2-a varianta, alegi sa-ti pastrezi "virgina" reputatia, partea buna, ramai cu reputatia actuala, partea rea, s-ar putea sa regreti peste ceva ani ca nu ai incercat, si ca atunci va fi prea tarziu.

| Angelos_Victor_1993 explică (pentru OldSoul):

Ok ai dreptate...O voi invita si ce o fi o fi! Mersi!

2 răspunsuri:
| AlecCusca a răspuns:

Intreab o decat sa te uiti la ceilalti baieti cum incearca.Fii primul care face asta si ea o sa aprecieze