| Emilysmith78 a întrebat:

Heyy TPU
Deeci,am și eu așa o întrebare
Fostul meu prieten cu care m-am despărțit cu o săptămînă în urmă a început să se întîlnească cu cea mai bună prietenă a mea,după ce ne-am despărțit de comporta ciudat,mereu mă întreba "Cum ai reacționa dacă cineva s-ar întîlni cu fostul tău?"
Noi chiar din cauza ei ne-am despărțit,pentru că el mereu stătea cu ea ci nu cu mine, eu îi spuneam lui că ea îl place dar el nu credea
Știu că ei ar putea face asta numai ca eu să gelozez și să mă întorc la el.
Dar sunt șanse că e chiar adevărat.
Nu știu ce să fac.

Răspuns Câştigător
| Ana765 a răspuns:

Eu nu as mai vorbi nici cu el nici cu ea pentru ca nu consider ca te au respectat si daca au facut asta o data, o vor face mereu. Adica el se va uita si la alta prietena de a ta, iar prietena ta se va uita si la alt iubit de al tau. Ar trebui sa treci peste. Sunt suficienți baieti care chiar respecta o fata. Daca nu esti ok intr o relatie o inchei. Nu joci la doua capete sa vezi unde iti e mai bine cum a facut el. Parerea mea happy

4 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Ce spui tu acum nu da dovada nici de prietenie si nici de iubire. In locul tau as trece peste si as tine langa mine persoanele care chiar conteaza.

| danay72 a răspuns:

Dacă fac acest lucru, înseamnă că nu au fost sinceri cu tine. Nu uita ca prietenul adevărat iubește oricând și în nenorocire ajunge ca un frate.

| Emilysmith78 explică (pentru danay72):

Vezi,că după ce ne-am despărțit vroia să ne împăcăm "alerga" din urma mea, și acum.

| danay72 a răspuns (pentru Emilysmith78):

Doar tu poți decide dacă sa vorbești cu el sau nu.