| anonim_4396 a întrebat:

Hi! am o intrebare pentru fetebig grin sunt in timpul menstruatiei si nu stiu ce as putea face ca sa nu ma mai doara burta si capulcrying plz ajutati-ma! voi ce pastile luati sau ce faceti?:X funda :X

6 răspunsuri:
| LoLo a răspuns:

NUrofenul este cel mai bun.
Si te sfatuiesc sa bei si cate o cana de ceai de tei, este foarte bun si te linisteste.

| Lullabies a răspuns:

Nurofen forte e cel mai bun, e special pentru cap si dureri menstruale. mie imi face foarte bine, e cam 18 lei, si durerea trece imediat. succes :*

| Didiy a răspuns:

Mie imi trece mereu cu ketonal...dar nu stiu ce pret are big grin

| WeaponGirl a răspuns:

Paduden sau nurofen...dar daca nu ai prin casa, pune niste apa calda intr-o sticla si tine-o la burta, mai amelioreaza durereawinking

| simonanegru271207 a răspuns:

Aulin pulbere foarte bun si mai ieftin ca nurofenul

| PustoaicaTa a răspuns:

Pe mine nu ma doare...dar eu te sfatuiesc sa stai sub palpuma la caldura sa incalzesti burta sau sa iei un nurofen, aspirina sau agocalmin ce ai pe acasa