| BlackEyedGirl a întrebat:

Intrebare mai mult pentru fete: de ce atunci cand suntem deprimate, ne simtim mai bine daca mancam(in special dulciuri)?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Eu nu, de obicei mananc dulciuri in special ciocolata pentru ca simt nevoia si imi da si energie.Cand sunt deprimata ma uit la emisiuni amuzante sau ma joc si uit de orice lucru care m-a facut sa fiu deprimata.

3 răspunsuri:
| Carolinee a răspuns:

Eu da simt nevoia sa mananc dulciuri ca sa dau la oparte toata tristetea cu ceva dulcewinking

| Carolinee a răspuns:

Eu da! ca sa elimin toata tristetea mereu mananc ceva dulcewinking

| Alecsandru00 a răspuns:

laughing :*