| andreea_4577 a întrebat:

Mai devreme am fost pana la magazin sa cumpar ceva, cand m-am intors spre casa tocmai ma sunase o colega si vorbeam cu ea la telefon, si nu am vazut ca in spatele meu era si fostul meu prieten, si cand vad ca alearga si vine in spatele meu si mi-a pus mana usor in par si m-a tras de el si apoi a zambit.Si eu tot am continuat sa vorbesc cu colega mea la telefon si el tot ma imita si repeta tot ce vorbeam eu la telefonstraight face.
De ce credeti ca a facut asta?
Ce sa cred?straight face

3 răspunsuri:
| chelo0 a răspuns:

Facea misto de tine laughing

| danutaaa a răspuns:

Salut andreea.eu cred ca o facea asta deoarece mai simte ceva pentru tine.sau pur si simplu tine inca la tine si vrea sa fiti prieteni.sau nu avea ce face si avea dispozitie...succes

| BuBu2403 a răspuns:

Ca e dobitoc.laughing