| FilipSorin a întrebat:

Mai exista oare fete cuminti, trimite, drăguțe si cu voce drăguță?
Eu sunt un baiat cuminte, pocăit, nu imi bat joc de fete, stiu sa le apreciez sa am grija de ele si multe altele.
Chiar mi ar plăcea acest gen de iubita si de prietena, oare se mai găsesc?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Se mai gasesc dar trebuie sa stii sa le cauti si sa le vezi caracterul. „fete cuminti, trimite, drăguțe si cu voce drăguță?"

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pocăitele sunt asa dar te sfătuiesc sa aștepți. La pocăiți se face direct căsătoria, nu au iubiți/ iubite. Roagă te lui Dumnezeu sa îți dea o fata potrivită ție și după căsătorește te cu ea și va fi bine.

| Robert2526 a răspuns:

Se gasesc dar trebuie sa fie si ea pocaita. Ar trebui sa cauti in comunitatea ta. Este foarte greu sa gasesti o fata potrivita in afara comunitatii tale religioase

| FilipSorin explică (pentru Robert2526):

Da dar as vrea sa vad daca găsesc si aici

| RosaliaOriginala a răspuns:

1. Nu le plac baietii cuminti
2. Daca e timida nu ai ce scoate de la ea, in sensul ca tot tu va trebui sa creezi o conversatie, iar de acolo situatia va deveni penibila
3. Pari disperat, nimanui nu i ar trebui vreun disperat prin preajma

| adorbanii a răspuns:

Există, dar au devenit reci din cauza misoginilor

| FilipSorin explică (pentru adorbanii):

Din păcate...
Sper sa se schimbe si sa mai fie si sa nu se schimbe si ele...