| qieiqpalz a întrebat:

Mi-am cumparat o periuta electrica si nu stiu cum se foloseste. Oare o fi ok daca o bag in apa doar capatul? Si unde pun pasta de dinti, pe mijloc exact ca la una normala?

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Ai aici toate informațiile de care ai nevoie:
https://www.wikihow.com/Use-an-Electric-Toothbrush

| xAndr3i a răspuns:

Se folosește exact ca și o periuță de dinți normală - pui pasta de dinți în mijloc, o pui în gură, și în momentul în care o ai pe dinți poți să-i dai drumul și să începi să te speli. Periuțele electrice sunt rezistente la apă, așa că nu ai de ce să îți faci griji. Totuși, când o speli, îi poți scoate capătul (partea cu periuța propriu-zisă) și să îl speli, atât.

| qieiqpalz explică (pentru xAndr3i):

Am rezolvat mersi mult