| beautifulhouse a întrebat:

Sal TPU,maine imi iau un pachet de tigari,si fumez impreuna cu un coleg bun,nu bani ar fi problema, caci am 100 de lei,nu stim unde sa le fumam, ceva idei?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ia renunuțați la fumat.
Sunteți nebătuți sau ce?
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Legiuitoarea a răspuns (pentru beautifulhouse):

Bună.
Vă satisfaceți boală în plămâni!
Vin eu în vale peste voi să vă dau bătăiță. Copii fără griji și nu au și ei ce face, fumează!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| oOSaritaOo a răspuns:

Eu zic sa nu te pui pe fumat laughing dar daca tot vrei idei... fumezi pentru prima data si nu vrei sa te vada nimeni? Daca da, sub un pod ar fi cel mai bine laughing, iar daca nu, in parc unde te vad toti. smug

| Necunoscut112 a răspuns:

N-aveti foisor la scoala? sau la baie, in parc, pe drum...

| WhiteLover a răspuns:

Cu 100 de lei mai bine faci altceva decat sa iti noroiesti plamaniiwinking

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Serios!?

| Andr3y007 a răspuns:

Dupa ore sau in alta parte nu fi disperat dupa tigari

| Andr3y007 a răspuns:

Te nenorocesti

Răspuns utilizator avertizat
| Mlov3u4ever a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu faci asta...si eu am facut la fel si mi-a parut rau apoi.Dar daca tu vrei fumeaza dupa ce termini oree s-au inainte.happy

| JohnnySiPunct a răspuns:

In spatele scoliilaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| MisterPablo007 a răspuns:

WAaa de ce vrei sa iti nenorocesti lamani... Cel mai bine bani sa ii folosesti in alt sens.
Da daca uh vrei cel mai bine e sa stii sa palmezi o tigara aprinsa si dupa aia poti fuma ori undewinking asa facea un prieten de al meu si acum regreta ca s-a apucat de fumat ..bafta.