| FlAiser a întrebat:

Sal.Un baiat la scoala ma tot enerveaza se crede smecher stie sa se inbrace ff frumos si din astea si spune niste vorbe si ma face sa ma simt nasol.va rog spuneti-mi cum sa ii fac si eu in ciuda sa ma dau mai smecher ca el.sa il fac si eu sa se simta naspa. funda+vot

Răspuns Câştigător
| Nayuky a răspuns:

Ignoral..ba chiar dai dreptate afirma.fai in ciuda numai de al naibii. daca zice ca ai parul naspa si si tu:asa-i? dar cu ton sarcastic.dar cel ma bine lasa-l in pace..cand te striga nu-i raspunde, lasa-l sa vorbeasca singur orice ar spune..si eu am un mascarici desta in clasa si toti de prin scoala se iau de mine din cauza lui..ingora-i savezi ce satisfactie ai.

7 răspunsuri:
| MariusDk23 a răspuns:

Ei daca incerci sa ii faci in ciuda si tu nu o sa demostrezi nimic o sa devii ca el, parerea mea este sa nu il mai bagi in seama sau cum a spus si didicriss gaseste-i un defect si fal de ras.Totusi iti recomand sa nu il mai iei in serios si sa il lasi in propria lui lume.Incearca:p

| FlAiser explică (pentru MariusDk23):

Tocmai asa ca el vreau sa devin doar ca am incercat dar nu pot nu ma simt bine daca imi fac creasta sau sa imi gauresc urchile ca si cocalarii

| MariusDk23 a răspuns (pentru FlAiser):

Pai daca nu te simti bine numai face asta si dupa mine nu ar trebui sa mai faci asa pentru ca cum ai spus tu de cocalari o sa devii si tu unul si e favorabil.Deci Lasa-l in lumea lui acolo sa faca ce vrea el si sa nu il mai bagi in seama sa il eviti practic daca mai vine asa spre tine sa faca "Fite" din astea pleaca altundeva la baca unui prieten pe afara etc.winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te pune cu cocolarii. ignoranta e cel mai aspru tratament. cand vb cu tine considerate prea ocupat sa iti pierzi timpu cu el.

| didicriss a răspuns:

Gaseste-i in defect si fa-l de ras in fata multor prietenihappyasa ii tai din coada de curcanhappy

| FlAiser explică (pentru didicriss):

Eu cam incerc sa il evit deci nu stiu cum sa ii gasesc defectul

| Mike15 a răspuns:

Stii a aparut si pe TPU odata, zicea asa:"In viata, cei slabi se razbuna, cei puternici iarta si cei inteligenti ignorá?" vezi din ce categorie faci parte, dar oricum sa nu pui la suflet toate vorbele alea goale..eu nu zic sa te lasi calcat in picioare de el, dar nici sa il faci de ras si sa faci misto de el pentru ca nu o sa fi mai bun decat el cu nimic..incearca sa fii deschis cu toti copiii, invata bine incerca sa devii un model pentru altii si atunci o sa ii dai"maxim" cu adevarat...bftwinking