| ViseCiufulite a întrebat:

Acum o jumatate de ora mi-am facut cont pe skype si ma intreb oare daca chiar nu costa nimic. O prietena mi-a zis ca se inchide messengerul si ca si-a facut skype ca sa aibe cu ce sa vorbeasca si am vrut si eu. Chiar nu costa nimic aceste convorbiri?

Răspuns Câştigător
| BleahBluh a răspuns:

Skype-ul este free man, e la fel ca messenger-ul. Singura diferenta este faptul ca de pe skype poti suna pe un numar de telefon ( asta te costa ) in restul totul e free, folosesc skype de 2-3 ani si nu am avut probleme cu el de plata si restul, claritatea sunetului intr-o convorbire e mult mai buna si web-ul merge mult mai bine ( pe mess mergea in reluare ) pe skype merge intens, incontinuu. nu merge in imagini. Bafta.

| ViseCiufulite explică (pentru BleahBluh):

Deci nici apelurile vide nu le platesti?! Wow, tare! Merci man!

1 răspuns: