| CristianDima6929 a întrebat:

Salut, am de invatat mai multe lectii pana maine la istorie. Am luat MemoPlus, unul de dimineata si unul la 15:15, pot invata mai usor asa? Si cum sa fac sa invat mai usor? Mai iau unul, nu mai iau ce fac?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai lua, ca nu vei dormi. Memoplus nu are efect de pe o zi pe alta, o sa vezi o oarecare imbunatatire dupa 5 zile si efecte reale dupa 6 saptamani de administrare.

| CristianDima6929 explică (pentru Brigaela):

Te contra-zic, la faza cu somnul. happy Am luat 4 intr-o zi ultima fiind luata la 19:36 si la 00:00 am adormit bustean happy. Beau si cola si orice. Nu am gasit nimic pana acum ce sa ma faca sa nu adorm happy.

| Brigaela a răspuns (pentru CristianDima6929):

Exista persoane care au reactii paradoxale, te numeri din pacate printre ei

| RAY a răspuns:

Nici o pastila nu imbunataseste memoria

suntserios
| suntserios a răspuns:

Memo plus nu actioneaza instant. e vorba de o perioada lunga sa isi faca efect