| qieiqpalz a întrebat:

Salut,oare sa fii sentimental e o problema? Va dau un exemplu : eram azi cu iubita mea si era vorba ca stau prost cu norocul si ea a zis " tu cand ai avut noroc?" Si eu am zis "cand ne-am intalnit " sau ceva gen tipa si cu mine am ras si ea face " ce sentimental esti, aproape ca mi-a dat o lacrima" poate pare a fi ironie dar nu mi s-a parut a fi. Sau inca un ex ea zicea ca nu stiu ce fura si eu am zis "si de la mine ai furat ceva" ea face "ce?" Eu "inima" sper sa intelegeti ce am zis si sa imi dati o parere, oare sa mai continui cu chestii de genu?

Răspuns Apreciat de Editori
| SEMIHA a răspuns:

E un mod frumos de a-ți exprima sentimentele și trăirile față de persoana iubită. Tu nu trebuie să te superi. Poate fata nu a mai întâlnit băieți precum ești tu și de asta nu prea te ia în serios când îi vorbești așa. Sau poate că nu este genul ei ăsta. Nu știm. Poți continua dacă asta simți, pur și simplu fii tu. Nu e greșit nimic în asta.

| Plato a răspuns:

"Joculete"?
Zici si pentru noi astia mai prosti? Cum e cu joculetele?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

laughing) Suna a vrajeala, de aia o trateaza asa.

| qieiqpalz explică (pentru Adry05):

Fiecare cu parerea lui

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, sunt sigur că a fost cel mai norocos eveniment. Să fii cât de sentimental poți și vei fi cel mai norocos om din lume.

| OldSoul a răspuns:

Ceea ce ii spui tu imi suna a vrajelea.
Unele o apreciaza, dar majoritatea nu.
Pare ca a ta nu o apreciaza.

| Plato a răspuns:

Mie mi se pare genial.
Daca nu apreciaza, e proasta.
Continua, normal.winking