| 280Monica280 a întrebat:

Am auzit că epilarea cu laser (cea definitivă) este foarte eficientă. Cât de scumpă este (pe mâini şi picioare) şi de la ce vârstă minim ar trebui să folosesc această metodă? Nu vreau să folosesc ceara pentru că am auzit că e foarte dureroasă, la fel ca şi epilatorul, şi cu lama firul de păr creşte repede, deci prefer să dau mai mulţi bani pentru un efect definitiv. Voi ce părere aveţi şi ce îmi sugeraţi?

1 răspuns:
| katlyka a răspuns:

Depinde ce virsta ai daca ai trecut de majorat sigur e alegerea t, nu te-as sfatui sa folosesti lama deoarece creste repede, epilarea cu ceara nu e dureroasa doar incerca, epilarea definitiva costa foarte mult asa ca alege ca ai de unde