| Fratilescu a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am avut o prietenă timp de 11 luni și totul mergea perfect. Eu am făcuto ggreșeală, am întrebat.o dacă vrea sa trecem la pasul uurmător, adică sex. Ea s.a supărat și a zis ca vrea sa punem punct. Doar ca eu tin prea mult la ea. În3 zile iîmi spune ca a găsi pe aaltcineva. Ce sa fac? Sa încerc sa o împac și sa fiu din nou cu ea?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da-o dracu'! Daca pentru atat s-a suparat inseamna ca are ceva probleme cu capul. Putea sa te refuze si sa-ti spuna sa nu mai amintesti de asta si gata. Oricum, eu cred ca gasise pe altul mai din vreme. Cauta doar motivul.

| neutrino a răspuns:

Incearca, dar poti?

| lovecats123 a răspuns:

Ea de fapt vroia sa se desparta de tine si nu gasea alt motiv.Cum e posibil sa gaseasca pe altcineva atat de repede

| visulmeu a răspuns:

Salut!

- Dude, ia o pauza, o pauza de o luna. Recreazati mintea, dupa o luna, vorbeste cu ea, si spune-i mai ti minte? Cand asa, asa, asa etc etc... si amintestei, o s-o doara, si spune-i ai plecat pur si simplu, si te-ai dus repede la altu, acum eu iti doresc o zi faina si o viata linistita.
O zi/seara faina!

| Dugalle a răspuns (pentru visulmeu):

Pauzele inseamna despartiri. Mai concret, inseamna amanarea despartirilor.

Ori o tai ori mergi mai departe intr-o relatie, nu are rost si nu e bine sa cari " mortul " cu tine.

| visulmeu a răspuns (pentru Dugalle):

Salut!

- Daca ai aplica ce ti-am zis eu, poate ai avea mai mult succes, SEDUCTIE dude.

| Dugalle a răspuns (pentru visulmeu):

Daca pauza e seductie... ma mut in munti.

| visulmeu a răspuns (pentru Dugalle):

Salut!

- Esti mai tampit decat Bianca Dragusanu, esti total pierdut in munti cu intiligenta ta. Cauta pe dex ce inseamna seductie, si da, mutate in munti ca e mai bine pentru tine, sa nu faci prosti ca tine.

| Dugalle a răspuns (pentru visulmeu):

Cred ca visul tau e cam instabil sau inexistent. Stai jos baietas, ai 4 pentru azi.

| visulmeu a răspuns (pentru Dugalle):

Wow, ai net in munti? Sper sa faci sex cu o caprioara. Du-te-n munti! laughing)