| PhoTay a întrebat:

Deci imi place de o fata si ei de mine cred( adica imi bate apropouri gen:iesim si noi in orasi weekendul asata? sau hai nu vrei sa stai cu mine in banca (suntem colegi de clasa) sau ma intreaba ce fel de fete imi plac inalte scunde... etc.) si nu stiu cum sa-i spun sa fim impreuna cand ma ia cu intrebari sau ceva de genul asta ma pierd laughing si nu stiu ce sa mai spun ceva idei (ce sa-i spun, sa-i trimit trimit un mesaj, sa-i spun direct in fata, sa bat si eu apropouri? Sa o intreb aceleasi lucuri sa o scot in oras? Ceva idei funda +vot!
MS :*

Răspuns Câştigător
| GeutzzaaTha a răspuns:

E evident ca si ea te place big grin ar trebui sa actionezi.De exemplu cand te intalnesti luni la scoala cu ea o iei deoparte si o intrebi daca vrea sa fiti impreuna.Dar intreab.o frumos. Uita.te in ochii ei si zii ca iti place mult de ea si ca ti.ar placea sa fii cu ea si atunci o intrebi daca ea ar vrea.Multa baftaa :*

| PhoTay explică (pentru GeutzzaaTha):

Asa ma gandeam si eu sa-i spun ca imi place foarte mult... si daca vrem sa fim impreuna. MS:*

| GeutzzaaTha a răspuns (pentru PhoTay):

Npc :* Multa bafta si sa va tina mult daca o sa fiti impreuna :*